جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
DSC60151 Large نوشته

درباره ما​

شرکت ویستا الکتریک رایکا در سال ۱۳۹۶ در شهرک شهید سلیمی در استان آذربایجان‌شرقی پایه‌گذاری و تاسیس گردید. این شرکت با تکیه بر همت ملی، فعالیت ابتدائی خود را در زمینه تولید باتری خودرو شروع نمود و در خرداد سال ۱۳۹۷ موفق به اخذ پروانه بهره‌برداری و پروانه استاندارد در زمینه باتری خودرو استارتی شد و هم‌اکنون باتری های ویستا از لحاظ شاخص های تولیدی و فنی و از لحاظ کیفی همگام با تکنولوژی روز جهانی است و این شرکت تولیدی دارای کاملترین سبد محصولی از ۴۰ تا 225 آمپر مناسب برای استفاده در انواع خودروهای سبک و کامیونی است و به عنوان یکی از با کیفیت‌ترین و بهترین تولیدکنندگان باتری خودرویی در بازار ایران و جهانی مطرح است. 

صنایع تزریق پلاستیک ویستا

ویستا الکتریک رایکا در سال 1398 با اجرای طرح‌های توسعه متعدد و با بکارگیری افراد متخصص و استفاده از دستگاه‌های تزریق پلاستیک اروپایی و چینی با ظرفیت‌های 120 تا 1000 تنی و ابزار و تجهیزات قالب سازی، موفق به احداث و راه اندازی صنایع تزریق پلاستیک شد و در سال 1402 با نصب و راه اندازی ماشین آلات تزریق جدید موفق به افزایش ظرفیت و تنوع در تولید شد و هم ‌اکنون به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ جلد و درب باتری و لوازم خودرو در ایران مطرح می‌باشد.

ESLAH 2.00 01 18 01.Still007 نوشته
R 1 نوشته

صنایع ذوب فلزات غیرآهنی

ویستا الکتریک رایکا در سال 1402 اقدام به احداث کارخانه جدید خود در شهرک صنعتی آشتیان اراک در زمینی به مساحت 5000 متر مربع با هدف بازیافت از باتری فرسوده با ظرفیت سالانه 2000 تن سرب نموده است که از ابتدای سال 1403 با لطف پروردگار محصولات سرب این شرکت بصورت خالص با بهترین کیفیت طبق استانداردهای روز دنیا در بازار و بورس کالا عرضه خواهد شد.

یکی از پیشروان در زمینه تولید و توزیع باتری‌های با کیفیت

شرکت ویستا الکتریک رایکا یکی از پیشروان در زمینه تولید و توزیع باتری‌های با کیفیت و با طول عمر بالا برای انواع خودروها است. ما از تکنولوژی‌های پیشرفته و مواد اولیه برتر برای ارائه محصولاتی استفاده می‌کنیم که عملکرد بالا، ایمنی بی‌نظیر و طول عمر طولانی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. ما همچنین خدمات پس از فروش و گارانتی ویژه‌ای را برای رضایت بخشی کامل مشتریان خود ارائه می‌دهیم.

چشم انداز

ما با بهره گیری از دانش فنی و تجربه کاری خود، محصولاتی با کیفیت و تنوع بالا و قابل اعتماد را طراحی و تولید می‌کنیم که عملکرد بهینه و طول عمر طولانی دارند. ما به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تولید باتری خودرو و صنایع تزریق پلاستیک مفتخر هستیم که در توسعه پایدار جامعه و اقتصاد کشورمان سهم داشته باشیم.

ماموریت

ما متعهد هستیم که با استفاده از فناوری پیشرفته و اصول زیست محیطی، محصولات با کیفیت و انرژی پایدار را برای مشتریان خود ارائه دهیم. ماموریت ما این است که با ارتقای سطح علم و دانش در زمینه باتری خودرو، به توسعه صنعت خودرو کشور و حفظ منابع طبیعی کمک کنیم.

مسئولیت اجتماعی

ما با ارائه محصولات با کیفیت و قابل اطمینان، رضایت مشتریان داخلی و خارجی خود را بالا می‌بریم و همچنین با حمایت از کارکنان، تامین کنندگان و سهامداران به بهبود روابط خود با آن‌ها کمک می‌کنیم.

منابع انسانی

در برنامه‌ریزی‌های کلان جهت استراتژی توسعه تحقیقات، تکمیل و توسعه سریع، نیازمند سه عنصر اساسی هستند: نیروی انسانی، تجهیزات و دستگاه‌ها، کالا و مواد. نیروی انسانی به عنوان مهم‌ترین سرمایه صنعت محسوب می‌شود و نیاز به بهره‌وری حداکثری از آن برای رسیدن به اهداف سازمانی و فردی و استفاده از پتانسیل کامل آن وجود دارد. برای جلوگیری از تبدیل شدن نیروی انسانی به یک عامل بازدارنده، اهداف فردی و سازمانی باید با یکدیگر تطابق داشته باشند.
نماد اطمینان و کیفیت

چرا باید از باتری های ویستا استفاده کنید؟

باتری های ویستا با تکنولوژی جدید و مواد اولیه برتر، عمر طولانی و عملکرد ایده آلی را به شما هدیه می کنند.
truck with white trailer that says scania side vista نوشته