جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رویداد صدرا: پیوند صنعت و دانشگاه در راستای توسعه اشتغال

در دل شهر تبریز، میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از نخستین رویداد صدرا، نمایانگر یک گام بزرگ در جهت هم‌افزایی بین صنعت و دانشگاه بود. این رویداد که از ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار شد، فرصتی بود برای شرکت‌های فعال صنعتی استان تا دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند و با نیروهای متخصص و آموزش‌دیده دانشگاهی ارتباط برقرار کنند.

شرکت ویستا الکتریک رایکا، به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در این رویداد، نه تنها محصولات بروز خود را به نمایش گذاشت، بلکه با ایجاد بستری برای جذب و گزینش نیروهای متخصص، نقش مهمی در توسعه اشتغال و بهره‌گیری از سرمایه‌های انسانی ارزشمند ایران ایفا کرد. این اقدام، نشان‌دهنده تعهد شرکت به پیشرفت و توسعه با استفاده از نیروهای متخصص داخلی است.

حضور چشمگیر شرکت‌های بزرگ صنعتی نظیر شیرین عسل و ویستا الکتریک رایکا، و همچنین سایر برندهای معتبر، نشان از تنوع و غنای صنعت در این منطقه داشت. محصولات ویستا الکتریک رایکا، که شامل باتری‌های L2 و L3 و قطعات پلاستیکی بودند، توجه بازدیدکنندگان و رسانه‌ها را به خود جلب کردند.

مدیریت محترم منابع انسانی ویستا الکتریک رایکا، جناب آقای دکتر خاوری و معاونت بازرگانی، آقای مهندس احسان عباسی، با حضور فعال خود در این رویداد، به گفت‌وگو با بازدیدکنندگان و رسانه‌ها پرداختند، و این امر بیانگر اهمیت ارتباط مستقیم با ذینفعان و ایجاد فرصت‌های جدید برای همکاری‌های آتی بود.

رویداد صدرا، با هدف ایجاد یک پل ارتباطی میان صنعت و دانشگاه، و با تمرکز بر راه‌های نوین اشتغال، نمونه‌ای برجسته از تلاش‌های مشترک برای توسعه اقتصادی و فناوری در ایران است. این رویداد، فرصتی است برای تبادل دانش و تجربه، و ایجاد اشتغال پایدار برای نسل‌های آینده. امید است که این تعاملات به ثمرهای بیشتری در آینده منجر شود و مسیری را برای توسعه پایدار صنعتی و دانشگاهی هموار سازد.

photo 2024 05 22 19 25 46 نوشته
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

مطالب مرتبط

آئین تجلیل از کارگران، واحدهای نمونه و پیشکسوتان جامعه کارگری استان آذربایجان شرقی

آئین تجلیل از کارگران، واحدهای نمونه و پیشکسوتان جامعه کارگری استان آذربایجان شرقی، دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در شهرستان آذرشهر با حضور و سخنرانی محمودیان فرماندار و رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و مدیر کل تعاون ، کار

ادامه مطلب

مراسم تجلیل از کارمندان شرکت ویستا الکتریک رایکا

در روز دوشنبه مورخ ۲۸-۱۲-۱۴۰۲، مراسم ویژه‌ای در محل طرح توسعه کارخانه ویستا الکتریک رایکا برگزار شد. این مراسم با حضور مدیر عامل محترم، جناب آقای مهندس رضا عباسی، اعضای هیات مدیره، جناب آقای دکتر خاوری و مهندس احسان عباسی،

ادامه مطلب