جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

افتتاح صنایع ذوب فلزات غیرآهنی

ویستا الکتریک رایکا، در سال 1402 با هدف پیشبرد اهداف زیست‌محیطی و توسعه پایدار، اقدام به احداث کارخانه جدید خود در شهرک صنعتی آشتیان اراک نمود. این کارخانه که در زمینی به مساحت 5000 متر مربع بنا شده است، با استفاده از فناوری‌های نوین و روش‌های بهینه، به بازیافت باتری‌های فرسوده می‌پردازد. با ظرفیت سالانه 2000 تن سرب، این مجموعه توانسته است گام بزرگی در جهت حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی‌های ناشی از دفع باتری‌های فرسوده بردارد.

با توجه به استانداردهای روز دنیا و با بهره‌گیری از دانش فنی متخصصین خود، ویستا الکتریک رایکا قادر است محصولات سرب خالص با بالاترین کیفیت را تولید نماید. این شرکت از ابتدای سال 1403، با لطف پروردگار و تلاش شبانه‌روزی کارکنان خود، محصولات خود را در بازار و بورس کالا عرضه خواهد کرد. تعهد به کیفیت و پایبندی به اصول زیست‌محیطی، وجه تمایز ویستا الکتریک رایکا در صنعت بازیافت سرب محسوب می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

مطالب مرتبط

آئین تجلیل از کارگران، واحدهای نمونه و پیشکسوتان جامعه کارگری استان آذربایجان شرقی

آئین تجلیل از کارگران، واحدهای نمونه و پیشکسوتان جامعه کارگری استان آذربایجان شرقی، دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در شهرستان آذرشهر با حضور و سخنرانی محمودیان فرماندار و رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و مدیر کل تعاون ، کار

ادامه مطلب